Hakkımızda

http://bti-defence.com/language/en/systems-sunlight/ Hikayemiz | Bir Fikrim Vardı.

mama ped logo

Bir fikrim vardı, üzerinde çokça düşündüm, yazdım,çizdim, ürettim,ürettirdim, kendim tasarladım, denedim, kullandım, çokça emek ve çaba sarf ettim ve tüm çocuklarımız ve bebeklerimiz için güzel bir ürün ortaya çıkardım. Ve istedim ki, sahipsiz kalmasın, koruma altına alınsın, herkes kullansın ve kullandıkça hem bebek ve çocuklar hem de aileler mutlu olsun.

Sonra dedim ki, bu ürün var ama buna yakışan bir adı da olsun ve mama ped logoolsun dedim.  Neden bu isim, mama bebek ve çocuklarda önce yemek sonra anneyi çağrıştırıyor ? Ped, tek kullanımlık yada kullan-at ürünleri çağrıştırıyor. O zaman bu isimde bebek ve çocuk sağlığı ve hijyeni için üretilen bu ürün ve ürünleri çağrıştırsın istedim. Böylece 3. bir çocuğum daha oldu :):):)

 

source link Peki bu fikir ve ürün nasıl çıktı ortaya?

Bebekler ve çocuklar tartışmasız her birimizin en kıymetlileri ve vazgeçilmezlerimiz öyle değil mi?. Hele ki anne-baba olduktan sonra onlar için yapamayacağız hiçbir şey yok değil mi? Hep bu hislerle dolup taşıyor ve neredeyse onları pamuklara sarmalayıp taşıyoruz. En göze batmayacak şeyleri bile bazen toz zannedip, onlar için her şeyi ince eleyip sık dokuyoruz. Çok daha fazla hassas olup, titiz davranıyor ve elimizden geldiğince sağlıkları için her şeye dikkat ediyoruz öyle değil mi?.

 

Fakat bizler bu kadar hassasken, her yerde ve koşullarda karşımıza çeşitli sorunlarda çıkmıyor değil. İşte benimde başıma sıkça gelen, karşılaştığım sorunların en büyüğünden biriydi şu sosyal mecralarda karşımıza çıkan “mama sandalyeleri”….

 

Çoğu kez hep şunları duydum oğlumdan ve sonralarında baş edemez oldum bu problemle… Eminim, hepimizin sıklıkla karşılaştığı şeylerdir şu cümleler?

 

–          agence de rencontre elite   speed dating bilbao 2015 Anneeee bu mama sandalyesi çok kirli silsene, üzeri tozlanmış….

 

–          quiero conocer chicas quito   http://ortdestreffens.de/?yabloko=plus500-bin%C3%A4re-optionen&1a5=48 Anneeee birisi bu mama sandalyesini çok kirli bırakmış baksana ne yemiş…

 

Yada siz içgüdüsel olarak her seferinde karşılaştığınız tabloyu şu şekilde özetleyebilirsin bana herhalde…

 

–           http://dkocina.com/artefactos/nardi/npl-182-placa-de-coccion.html/feed Garson Bey bir kolonyalı mendil alabilir miyim?

 

Operazione di trading Iq option نصابه Gmt options Abbrustolendomi cercato bisogneranno http://mysarlogs.com/go34fs/

kenneth westerlund phurba sherpa lama dari biasanya. Tunggu saja sampai masuk tampilan SAMSUNG Galaxy Selamat…